آیا افزایش قیمت‌ خودروها کاذب است؟

مشاهدات نشان می‌دهد لیستی از قیمت روز خودروها منتشر شده است و در قسمت «قیمت‌ها» در سایت های خرید و فروش لوازم دست دوم و نو و یا تخصصی خودرو قیمت هایی مشاهده می‌شود که در صفحه «آگهی ها» قیمت هایی که به چشم می‌خورد متفاوت است. به طور مثال کوییک ساده دنده ای ۱۴۰۱ تا ۲۳۵ میلیون تومان قیمت داده می‌شود در صورتی که میانگین آگهی ها اینگونه نیست.

به نقل از خبرآنلاین، نوسانات قیمت‌ها در بازار خودرو و در چهارمین روز هفته شدت بیشتری گرفته است به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۹۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است.

نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو و در بین خودروهای پراید و پژو شدت بیشتری گرفته است به طوری که پراید ۱۱۱ از ۱۹۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۱۶۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۶۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبوده اند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۶۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به۲۶۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۷۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۲۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۷ میلیون تومان رسیده است و در بین خودروهای پژو پارس نیز مدل ۱۴۰۰ آن از ۲۸۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.