مهدی ترابی جانشین مهدی قایدی می‌شود!

خبرهای واصله حکایت از آن دارد که یک تیم اماراتی پیشنهاد خوب و وسوسه کننده‌ای به مهدی ترابی ستاره ملی پوش پرسپولیس ارائه داده است.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که تیم اماراتی خواهان مهدی ترابی، الشباب الاهلی است و بعید نیست به زودی شماره ۹ پرسپولیس به دوست صمیمی خودش احمد نوراللهی ملحق شود!

پیش از این نوشته بودیم مهدی ترابی از باشگاه خواسته است طلبش را بپردازد اما مدیران پرسپولیس به او فقط وعده داده اند.

شماره ۹ برای تمدید قراردادش با پرسپولیس نیز شرط پرداخت دو سوم از مبلغ قرارداد فصل جاری اش را گذاشته که این یکی هم عملی نشده و احتمالا به این زودی نخواهد شد.

بنابراین محتمل است مهدی ترابی بخواهد تصمیم جدیدی بگیرد. گرچه این هافبک سرعتی و تکنیکی خاطره خوبی از بازی در قطر و لیگ های عربی ندارد اما شاید در آن مقطع مصدومیت و بدشانسی گریبانگیر او شد.

حالا می تواند امارات مقصد جدید و خوبی برای مهدی ترابی باشد اما …

به نقل از خبر ورزشی، شاید خبر جالب تر این باشد که مهدی ترابی احتمالا جانشین مهدی قایدی در تیم شباب الاهلی خواهد شد!

ستاره فصل گذشته استقلال این روزها شرایط خوبی در کشور امارات ندارد. قایدی که در ابتدای فصل از استقلال جدا شد و به تیم الاهلی امارات پیوست امیدی زیادی داشت تا با درخشش در این تیم به فوتبال اروپا راه یابد.

مهاجم بوشهری سابق استقلال برخلاف روزهای خوب ابتدای فصل در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار نیست و بیشتر مواقع به عنوان یار تعویضی به بازی می آید.

مدتی می شود که او به بازی هم گرفته نمی شود و خبری از حضورش در ترکیب اصلی نیست. این درحالی است که همبازی ایرانی او احمد نوراللهی پس از پشت سرگذاشتن دوران گذار و اولیه حضور در لیگ امارات به یکی از مهره های اصلی و کلیدی مهدی علی سرمربی ایرانی شباب الاهلی تبدیل شده است.

به نظر می رسد مشکلات شخصی و حاشیه ای روی عملکرد مهدی قایدی استعداد بی بدیل ایرانی در امارات سایه انداخته باشد.

او در ۱۸ بازی لیگ امارات، فقط در ۴ گل و ۳ پاس گل تاثیر گذشته و در ۹۶۱ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است که برابر است با نیمی از دیدارهای الاهلی! در وصف شرایط و اوضاع قایدی همین بس که او در برخی از دیدارها تبدیل به بازیکنی شده که گاهی برای اتلاف وقت تعویض می‌شود و در برخی از دیدارها ۴، ۹ و ۱۳ دقیقه به میدان رفته است.

جدایی احتمالی مهدی ترابی می تواند بدترین خبرممکن برای یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس باشد. به نظر می رسد رضا درویش و دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس هرچه زودتر برای تمدید قرارداد ستاره خط میانی خود اقدام کنند. چه بسا فردا بسیار دیر باشد. به هر حال از ما گفتن بود!

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.