زمزمه‌های پمپئو برای حضور در انتخابات ۲۰۲۴

واشنگتن‌پست نوشت:: پومپئو در حال بررسی برای نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ است

یک روزنامه امروز جمعه گزارش داده «مایک پامپئو»، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در حال انجام بررسی‌های لازم برای نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ و رقابت با گزینه دموکرات‌ها در این انتخابات است.

روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داده که وزیر خارجه سابق آمریکا در حال بررسی کردن این گزینه است. او در حال حاضر در حال انجام تبلیغات برای نامزدهای جمهوری‌خواه در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره است. پامپئو اخیراً از «دیوید مک‌کورمیک» به عنوان یکی از نامزدهای سنا تبلیغات کرده است.

پامپئو سال گذشته هم در مصاحبه‌ای با فاکس‌نیوز احتمال حضورش در انتخابات ۲۰۲۴ را رد نکرده بود. البته بعضی گفته‌اند این تنها در صورتی امکان‌پذیر است که دونالد ترامپ تصمیم نگیرد تا در انتخابات کاندید شود.وی چندی پیش در مصاحبه با فاکس نیوز در پاسخ به سوالی که اگر ترامپ تصمیم بگیرد که برای انتخابات ریاست جمهوی ۲۰۲۴ نامزد شود، تصمیم وی برای نامزدی در انتخابات چه خواهد بود که پاسخ داد وی همیشه آماده یک مبارزه خوب است.

در حزب جمهوری‌خواه زمزمه‌هایی هم از احتمال کاندید شدن «مایک پنس»، معاون دونالد ترامپ مطرح است. او در ماه‌های گذشته به ایالت‌های مختلف سفر کرده و در مصاحبه‌های مختلف هم احتمال نامزد شدنش را رد نکرده است. نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل یکی دیگر از گزینه‌هایی در حزب جمهوری‌خواه است که گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال کاندید شدن او وجود دارد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.