ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

پرسپولیس امروز در دیداری حساس مقابل سپاهان صف آرایی می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز و تا ساعاتی دیگر در سیرجان به مصاف سپاهان خواهد رفت. دیداری که به دلیل حکم کمیته انضباطی در زمین بی طرف انجام خواهد شد و حواشی زیادی هم به همراه داشت.

این بازی شاید آخرین تلاش پرسپولیس برای زنده نگه داشتن اندک شانس قهرمانی خودش است تا با کسب هر سه امتیاز و امید به نتیجه نگرفتن استقلال در اهواز مقابل فولاد بتواند خودش را به صدر جدول نزدیک کند و همچنان در کورس باشد.

سرخپوشان در این دیدار تیم کاملی از نفرات خود را در اختیار دارند و به جز وحید امیری که درگیر مصدومیت شده و عیسی آل کثیر که مدت‌هاست رباط صلیبی پاره کرده و البته محمد شریفی که به تازگی مصدومیت گریبانگیرش شده دیگر نفراتش را در اختیار دارد.

در دروازه سرخپوشان حامد لک مثل دیدارهای اخیر ایفای نقش خواهد کرد و رامین رضاییان در کنار سعید آقایی دو مدافع چپ و راست پرسپولیس در دیدار حساس این هفته هستند. سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس در ترکیب اصلی به عنوان مدافع میانی حضور دارد و در کنار او علی نعمتی بازی خواهد کرد.

دو هافبک دفاعی پرسپولیس همچنان میلاد سرلک و رضا اسدی هستند که هر دو از سپاهانی‌های سابق محسوب می‌شوند و به مصاف تیم سابق خود می‌روند و یک خط جلوتر مهدی ترابی در کنار احسان پهلوان هافبک‌های رو به جلوی سرخپوشان در این بازی هستند و در نهایت شرزود تمیروف و حامد پاکدل نفرات خط حمله تیم را در این بازی تشکیل می‌دهند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان:

حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، حامد پاکدل و شرزود تمیروف

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.