جزییاتی از تیم جدید فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی بعد از قهرمانی با استقلال، تصمیم گرفت هدایت یک تیم گمنام اماراتی را برعهده بگیرد.

فرهاد مجیدی بعد از قهرمانی در لیگ ایران این روزها جنجال آفرین شده و قهرمان ایران را به فکر پیدا کردن سرمربی جدید واداشته است.

خداحافظی با استقلال با رکوردی بی نظیر

مجیدی بعد از رکوردی فوق العاده و بدون شکست استقلال را قهرمان لیگ ایران کرد تا نامش را در تاریخ لیگ برتر به عنوان تنها مربی شکست ناپذیر ثبت کند. مجیدی بعد از خداحافظی بلافاصله قراردادش را با تیم اتحاد کلباء امارات امضا کرد تا مربیگری اش را در فصل آینده با تیم ناشناخته اماراتی آغاز کند.

اتحاد کلباء تیمی ناشناخته و بدون افتخار

فارس نوشت: در این گزارش تیم جدید فرهاد مجیدی معرفی شده تا فوتبال دوستان شناختی کلی از تیم مربی ایرانی داشته باشند. باشگاه اتحاد کلباء در سال 1971 میلادی تاسیس شد. اما نکته جالب این است که آن ها متشکل از 4 باشگاه فوتبال هستند که در شهر کلباء قرار داشتند و با ادغام 4 باشگاه (الشعب، العروبه، الشباب و شباب الخلیج)  در لیگ دسته دوم امارات تاسیس شد. اما تاریخچه اتحاد را می توان از سال 1962 میلادی دانست که نامش «باشگاه الشعب» بود ولی تعدد باشگاه های فوتبال در شهر کوچک کلباء باعث شد تا 4 باشگاه بعد از 9 سال ادغام شوند و باشگاه اتحاد کلباء ایجاد شود.

زندگی با ببرهای خفته در منطقه ناشناخته امارات

این باشگاه در سال 1979 یعنی 8 سال پس از تاسیس خود برای اولین بار به لیگ برتر فوتبال امارات صعود کرد و در طول سال های گذشته صعودی پلکانی داشته است. شهر کلباء در شارجه قرار دارد. البته این شهر کوچک از خاک آن جدا افتاده و در کرانه دریای عمان واقع شده‌ است و بیشترین کشتزارهای شارجه در کلباء قرار دارند. اتحاد کلباء در لیگ دسته دوم امارات 6 بار قهرمان شده ولی در لیگ برتر این کشور افتخاری ندارد و همیشه جزو تیم های پایین جدول بوده است.

پایان بلندپروازی مجیدی در امارات

اتحاد کلباء در فصل گذشته با کسب 28 امتیاز کار خود را با قرار گرفتن در رده یازدهم جدول 14 تیمی لیگ برتر امارات به پایان برد. آرزوی این تیم گمنام اماراتی با فرهاد مجیدی ایستادن در میان 5 تیم نخست لیگ برتر امارات است.

به نظر می رسد مجیدی بعد از قهرمانی با استقلال کار سختی به همراه این تیم گمنام اماراتی ندارد. اتحاد کلباء ملقب به «نمور» ببرها تنها در لیگ دسته دوم افتخار داشته و تیمی کاملا متوسط در لیگ برتر امارات به شمار می آید. پروژه مجیدی بعد از قهرمانی استقلال برای رفتن به اتحاد کلباء به نظر می رسد تنها این است که مانع سقوط این تیم در فصل آینده شود و نتایج قابل قبولی بگیرد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.