سیدجلال حسینی در پرسپولیس می‌ماند؟

باشگاه پرسپولیس تاکنون پیشنهادی برای تمدید قرارداد به کاپیتان این تیم نداده و باید دید چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن خواهد بود.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با جذب بیرانوند و پورعلی‌گنجی شروع پُر سر و صدایی در نقل و انتقالات داشت، بحث تمدید قرارداد یا جدایی سید جلال حسینی یکی از سؤالات مهم هواداران این تیم در روزهای اخیر است.

قرارداد سیدجلال که با پنج قهرمانی با پرسپولیس یکی از پُرافتخارترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود، در پایان فصل بیست‌و‌یکم به اتمام رسیده و هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد از سوی کادرفنی و باشگاه دریافت نکرده است.

یحیی گل‌محمدی در صحبت‌هایی که تاکنون با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته، خواستار تمدید قرارداد بازیکنان ملی‌پوش شده و در همین راستا نیز قرارداد مهدی ترابی تمدید و توافقات اولیه با میلاد سرلک نیز انجام شده اما فعلاً تصمیمی برای تمدید یا جدایی سایر بازیکنان گرفته نشده است.

قرار است در روزهای آینده جلسه سرنوشت‌سازی بین گل‌محمدی و رضا درویش درباره تعیین و تکلیف برخی بازیکنان پرسپولیس انجام شود و باید دید در نهایت پس از این جلسه کاپیتان ۴۱ ساله پرسپولیس در جمع سرخپوشان خواهد ماند یا دوران حضور او در این تیم به پایان می‌رسد.

سیدجلال حسینی، عیسی آل کثیر، سعید آقایی، رضا اسدی، علی شجاعی، مهدی مهدی‌خانی، محمد شریفی، رامین رضاییان، میلاد سرلک و احسان پهلوان ۱۰ بازیکنی هستند که قراردادشان با پرسپولیس در پایان فصل بیست‌و‌یکم به پایان رسیده است.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.