شماره محبوب پرسپولیس به چه کسی می‌رسد؟

احتمالا یکی از تازه واردهای پرسپولیسی ها با شماره محبوب به میدان برود.

هر تیمی یک شماره جالب توجه دارد که به تن داشتن آن وظایف یک بازیکن را سنگین‌تر می‌کند. شاید جذاب‌ترین شماره در پرسپولیس “هشت” باشد. لباسی که بر تن چهره‌های محبوب، کاریزماتیک و البته جنجالی بوده است.

حسین کلانی، ناصر محمدخانی، مرتضی‌ کرمانی‌مقدم، مجتبی محرمی، مرحوم علی انصاریان و البته علی کریمی از مشهورترین شماره هشت‌های پرسپولیس بوده‌اند. در دهه نود احمدنوراللهی جوان با پوشیدن این لباس حسابی محبوب شد و سال‌های زیادی به عنوان شماره ۸ سرخ‌ها درخشید و جام‌های مختلف و متعددی را کسب کرد.

پس از جدایی احمدنور زمزمه‌هایی در مورد رسیدن این لباس به سیامک نعمتی که به دلیل علاقه به این شماره ۸۸ می‌پوشد مطرح شد اما در نهایت رضا اسدی، هافبک تازه وارد قرمزها صاحب این لباس شد. اسدی که با سر و صدای زیاد در تابستان گذشته به پرسپولیس آمده بود فصل پر فراز و نشیبی را سپری کرد و اکنون قراردادش با سرخ‌ها به پایان رسیده و وضعیت او برای فصل بعدی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پرسپولیس جذاب‌ترین شروع نقل و انتقالات تابستانی را برای لیگ بیست و دوم داشت و با جذب مرتضی پورعلی‌گنجی بار دیگر توجه‌ها به این شماره جلب شده است. همه از علاقه مرتضی به شماره ۸ با خبر هستند، او در تیم‌های مختلف و البته تیم ملی با این پیراهن بازی کرده است.

احتمال زیاد پس از گذشت یک فصل شماره هشت جذاب سرخ‌ها به بازیکن دیگری خواهد رسید و پورعلی‌گنجی این شماره را می‌خواهد. تصویر تمرین مرتضی پورعلی‌گنجی در زمستان گذشته با پرسپولیس کنار اسدی که این شماره را پوشیده بود بسیار جالب توجه است.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.