سقوط بیت‌کوین به کانال ۲۵ هزار دلاری

اکنون بازار رمزارزها شاهد افت قابل توجه بوده و در حال حاضر بیت کوین در کانال ۲۵ هزار دلاری معامله می شود.

قیمت بیت‌کوین ظرف ۲۴ ساعت از ۲۷ هزار و ۵۰۰ دلار به کف کانال ۲۶ هزار دلار سقوط کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین امروز دوشنبه ۲۲ خرداد ۲۶ هزار و ۴۰ دلار بود و این رقم افت ۵.۵ درصدی ارزش این ارز دیجیتال در شبانه‌روز گذشته را نشان می‌دهد. حالا قیمت بیت‌کوین به کف ۱۸ ماهه خود رسیده است. همزمان با ریزش قیمت بیت‌کوین به‌عنوان سردمدار بازار ارز دیجیتال، قیمت اتریوم در شبانه‌روز گذشته با افت شش درصدی به زیر محدوده هزار و ۴۰۰ دلار رسید، ارزش شیبا حدود ۱۱ درصد ریخت و بازدهی کاردانو، دوج‌کوین و ترون منفی شد.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۶ هزار و ۴۰ دلار

قیمت بیت‌کوین امروز دوشنبه ۲۳ خرداد در ادامه روند نزولی خود تقریبا هزار و ۵۰۰ دلار کاهش پیدا کرد. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز ۲۶ هزار و ۴۰ دلار بود در حالی که دیروز این ارز دیجیتال ۲۷ هزار و ۵۱۵ دلار معامله می‌شد. افت قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته تقریبا معادل ۵.۵ درصد بوده و باعث شده ارزش این ارز دیجیتال به کمترین سطح خود از ۱۰ دی ۹۹ برسد. البته کمترین قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ هزار و ۱۳۵ دلار بوده و اوج قیمت این ارز دیجیتال ۲۸ هزار و ۲۴۰ دلار به‌ثبت رسیده است. حالا قیمت بیت‌کوین حدود ۶۲ درصد از قله تاریخی این ارز دیجیتال یعنی رقم ۶۸ هزار و ۶۶۴ دلار در آبان پارسال فاصله دارد. همچنین حجم کل بازار بیت‌کوین چیزی حدود ۴۹۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم سهم این ارز دیجیتال از کل بازار را حدود ۴۵ درصد نشان می‌دهد.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۳۷۵ دلار

قیمت اتریوم امروز دوشنبه ۲۳ خرداد به کف ۱۶ ماهه خود رسید. قیمت لحظه‌ای اتریوم درحالی صبح امروز هزار و ۳۷۵ دلار بود که آخرین بار در بهمن سال ۹۹ شاهد خرید و فروش اتریوم در کانال هزار و ۳۰۰ دلار بودیم. قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز حدود ۸۷ دلار کمتر از صبح یکشنبه بود و این افت قیمت بازدهی روزانه اتریوم را منفی شش درصد نشان می‌داد. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت لحظه‌ای اتریوم تا هزار و ۳۳۱ دلار پایین رفته و بیشترین قیمت اتریوم در این مدت هزار و ۵۳۶ دلار بوده است. بازدهی هفتگی اتریوم نیز منفی است و باتوجه به رقم هزار و ۸۸۰ دلار در روز دوشنبه هفته قبل، تغییر قیمت اتریوم در این بازه زمانی افت ۲۸ درصدی ارزش این ارز دیجیتال را در پی داشته است. به‌این ترتیب قیمت اتریوم امروز حدود ۷۲ درصد پایین‌تر از اوج تاریخی ارزش این ارز دیجیتال یعنی چهار هزار و ۸۵۱ دلار در آبان پارسال قرار گرفته است.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت شیبا و دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته به‌ترتیب ۱۱ و هشت درصد کاهش داشته و بازدهی کاردانو و ترون نیز در این مدت منفی بوده است. قیمت شیبا امروز دوشنبه ۲۳ خرداد درحالی ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار بود که روز گذشته آن را ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار معامله می‌کردند. قیمت دوج‌کوین با نماد اختصاری DOGE که حدود ۰.۷ درصد از سهم بازار را به‌خود اختصاص داده، در شبانه‌روز گذشته از ۰.۰۶۵ دلار به ۰.۰۶۰ دلار رسیده است. قیمت کاردانو نیز درحالی صبح امروز ۰.۴۷۸ دلار بود که دیروز برای خرید آن باید ۰.۵۱۰ دلار پرداخت می‌شد. همچنین کاردانو که با نماد اختصاری ADA هفتمین ارز دیجیتال سرشناس بازار محسوب می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۰۱ دلار افت قیمت داشته و ارزش آن از ۰.۰۷۴ به ۰.۰۷۳ دلار رسیده است.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال قیمت هفته گذشته قیمت دیروز قیمت امروز
بیت‌کوین ۳۱ هزار و ۱۶۰ دلار ۲۷ هزار و ۵۱۵ دلار ۲۶ هزار و ۴۰ دلار
اتریوم هزار و ۸۸۰ دلار هزار و ۴۶۲ دلار هزار و ۳۷۵ دلار
شیبا ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار
کاردانو ۰.۶۲۲ دلار ۰.۵۱۰ دلار ۰.۴۷۸ دلار
ترون ۰.۰۸۳ دلار ۰.۰۷۴ دلار ۰.۰۷۳ دلار
دوج‌کوین ۰.۰۸۳ دلار ۰.۰۶۵ دلار ۰.۰۶۰ دلار
دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.