جزئیات نشست همسر رئیس‌جمهوری ونزوئلا با انسیه خزعلی

همسر رئیس جمهوری ونزوئلا، با حضور در جمع تعدادی از بانوان فعال ایرانی در حوزه‌های مختلف، ضمن استماع نقطه نظرات آنان، در جریان فعالیت‌های این بانوان قرار گرفت.

به نقل از ایرنا، «سیلیا فلورس» همسر نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا به همراه انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تعدادی از بانوان فعال سیاسی و اجتماعی ایران دیدار و گفت‌ وگو کرد.

همسر رییس جمهوری ونزوئلا، با حضور در جمع تعدادی از بانوان فعال ایرانی در حوزه‌های مختلف، ضمن استماع نقطه نظرات آنان، در جریان فعالیت‌های این بانوان قرار گرفت؛ در این دیدار، «مقاومت» وجه اشتراک گفت وگوهای بانوان ایرانی و ونزوئلایی بود.

در این دیدار که در مجموعه سعدآباد و با حضور انسیه خزعلی معاون رییس‌جمهوری در امور زنان و خانواده انجام شد، تعدادی از بانوان ایرانی و نیز چند تن از بانوان همراه همسر رییس‌جمهوری ونزوئلا به ایراد سخن پرداختند.

سیلیا فلورس ضمن ابراز خوشحالی از حضور در ایران و آشنایی با توانمندی‌های زنان ایران، از مقاومت مردم ونزوئلا در برابر تحریم‌ها و فشارهای آمریکا سخن گفت و مقاومت را تنها راه ایستادگی و پیشرفت برشمرد.

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نیز ضمن یادآوری سخنان مقام معظم رهبری و تأکید بر اینکه هزینه مقاومت از سازش و تسلیم کمتر است، از ایستادگی مردم ونزوئلا به خصوص زنان مبارز آن کشور تقدیر کرد.

وی از مقاومت زنان ایرانی در دوره‌های مختلف نبرد و جنگ‌های نظامی-سیاسی-اقتصادی سخن گفت و نقش زنان را در جنگ‌های ترکیبی و شناختی، پر اهمیت دانست.

در پایان این دیدار، دو طرف بر ادامه مذاکرات و عقد تفاهم‌نامه برای اقدامات عملیاتی فیمابین تأکید کردند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.