هجوم هواداران استقلال به صفحه الکساندر نوری

از صبح امروز طرفداران تیم استقلال به صفحه نوری رفتند و تعداد دنبال کننده‌های این صفحه که در اوایل صبح امروز حدود ۲۰ هزار نفر بود تا حدود ساعت ۱۵ به ۵۵ هزار نفر افزایش پیدا کرد.

به نقل از خبر ورزشی،  از ساعاتی پیش و پس از جدی تر شدن احتمال حضور الکساندر نوری هواداران استقلال به صفحه اجتماعی این مربی دورگه هجوم آوردند.

الکساندر نوری، سرمربی دورگه ایرانی آلمانی مورد نظر باشگاه استقلال که گفته می‌شود ظرف امروز یا نهایتاً فردا به عنوان جانشین فرهاد مجیدی از سوی باشگاه استقلال معرفی میشود با حضور پرشور طرفداران استقلال مواجه شد.

از دیگر موارد جالب توجه در صفحه نوری کامنت های طرفداران استقلال است که با ارسال پیام هایی مانند خوشامدگویی به وی و یا قرار دادن قلب های آبی رنگ در کنار تاج طلایی رنگ به او خوشامد گفته‌اند.

تعدادی دیگر نیز برای الکساندر نوری نوشتند «زودتر بیا که منتظرت هستیم». برخی هواداران استقلال نیز نوری را با اسم «الکس جون» مورد خطاب قرار داده و با قرار دادن ۴ عدد جام قهرمانی نوشته اند که «منتظریم با تو پنجمین جام قهرمانی لیگ برتر را هم به دست بیاوریم».

شاین ذکر است؛ افراد نزدیک به باشگاه استقلال خبر می‌دهند به احتمال زیاد این گزینه ظرف ساعات آینده به عنوان سرمربی فصل بعد تیم استقلال معرفی خواهد شد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.