ناوگان دریایی آمریکا در نزدیکی ایران!

مقر تروریست‌های سنتکام اعلام کرد قرار است بیش از ۶۰۰ نظامی آمریکایی از نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده در رزمایشی در در آب‌های خلیج فارس شرکت کنند.

نیروهای دریایی امارات متحده عربی و ایالات متحده یک رزمایش دریایی ۱۰ روزه را از روز دوشنبه در خلیج فارس آغاز کردند.

به نقل از همشهری‌آنلاین،  وبگاه «سنتکام» در ادامه نوشت: (تروریست‌های آمریکایی حاضر در منطقه) در این رزمایش که «مدافع آهنین» نام دارد، نیروهای اماراتی و آمریکایی بر عملیات امنیتی دریایی، اقدامات مقابله با مین‌های  و دفاع از بنادر تمرکز می‌کنند.

مقر تروریست‌های سنتکام اعلام کرده است که امارات متحده عربی یک شریک راهبردی دیرینه برای آمریکاست و این رزمایش‌ها فرصتی عالی برای تعمیق روابط دوجانبه و آموزش با شرکای بسیار توانمند است.

مقر تروریست‌های سنتکام در بیانیه خود اعلام کرد: «وقتی باهم کار می‌کنیم قوی‌ترهستیم.»

قرار است بیش از ۶۰۰ نظامی آمریکایی از نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده در این رزمایش شرکت کنند. ناوهای نیروی دریایی ایالات متحده «یواس‌اس مومسن»، «یواس‌اس لویس» و دیگر کشتی‌های جنگی این کشور در این رزمایش ۱۰ روزه شرکت کنند.

مقر ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا وابسته به تروریست‌های سنتکام در شهر«منامه» در بحرین است. امارات متحده روابط گرم نظامی با آمریکا دارد و هرساله میزبان نظامیان این کشور برای برگزاری رزمایش است.
دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.