تیم جدید وریا غفوری مشخص شد

کاپیتان استقلال با فولاد خوزستان به توافق رسیده و طی روزهای آینده اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باشگاه خوزستانی از این خرید خود رونمایی خواهد کرد.

فصل نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران این روزها حسابی داغ است و باشگاه‌های مختلف مشغول مذاکره برای جذب بازیکنان مد نظر و بستن تیم های فصل آینده خودشان هستند و مخاطبین فوتبال هم با حساسیت خاصی اخبار پیرامون نقل و انتقالات تیم‌های محبوب خودشان را پیگیری می‌کنند.

یکی از بازیکنانی که این روزها حسابی اخبار و وضعیت فصل آینده او مورد توجه قرار دارد، وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال است که ظاهراً با این باشگاه به پایان خط رسیده و دیگر شانسی برای ماندن در این تیم برای فصل آینده ندارد و تلاش‌هایی که برای ادامه همکاری او با این تیم صورت گرفته هم تا کنون بی نتیجه بوده است.

این بازیکن چند وقتی است که مورد توجه فولاد خوزستان قرار گرفته و صحبت‌هایی هم با این باشگاه داشته و حتی جواد نکونام هم پیش از این تمایل برای جذب او را علنی کرده بود و عنوان کرده بود اگر استقلال تمایلی به حفظ وریا نداشته باشد برای جذب او اقدام خواهد کرد.

آخرین بررسی‌ها نشان می‌دهد غفوری با فولادی‌ها توافق اولیه را انجام داده است و به زودی تکلیف او با این باشگاه روشن خواهد شد و طبق شنیده‌ها به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده وضعیت کاپیتان استقلال برای توافق نهایی با فولاد مشخص خواهد شد.

گفتنی است در روز یازدهم تیر ماه سال جاری تمرینات پیش فصل فولاد خوزستان آغاز شد و نکونام قصد دارد هر چه سریعتر با نفرات کامل برنامه‌های تمرینی‌اش را برای فصل بعد پیگیری کند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.