تثبیت صدرنشینی پرسپولیس با دبل لوکادیا

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری برابر نفت مسجدسلیمان جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۲۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید  بهنام محمدی میهمان نفت مسجدسلیمان بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

نفت مسجدسلیمان ۱ – پرسپولیس ۲

گل: سامان نریمان‌جهان در دقیقه ۱۱ برای نفت مسجدسلیمان و لوکادیا در دقایق ۵۵ از روی نقطه پنالتی و ۶۹ برای پرسپولیس

امتیاز:

پرسپولیس: ۶ بازی، ۱۴ امتیاز، صدرنشین

نفت مسجدسلیمان: ۶ بازی، ۸ امتیاز، هفتم

کارت زرد:  حسن شنانی در دقیقه ۱۵، میلاد باقری در دقیقه ۴۵ از نفت مسجدسلیمان، سروش رفیعی در دقیقه ۱۵، مرتضی پورعلی‌گنجی در دقیقه ۶۵ از پرسپولیس.

کارت قرمز:  میلاد باقری در دقیقه ۵۷ از نفت مسجدسلیمان بعد از دریافت کارت زرد دوم

ترکیب پرسپولیس:  علیرضا بیرانوند، گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک (۷۲ وحدت هنانوف)، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی (۷۰ محمد عمری) و یورگن لوکادیا.

ترکیب نفت مسجدسلیمان:  سعید جلالی راد، مجتبی مقتدایی، عقیل کعبی، علیرضا دغاغله، سامان نریمان جهان، حسین مجلی، پیمان رنجبری، رضا دهقانی (۵۸ علی عبدالله زاده)، میلاد باقری، اسماعیل بابایی و امیرحسین کریمی.

موقعیت‌های خطرناک

گل: در دقیقه ۱۱ روی یک پاس بلند توپ روی خط محوطه جریمه پرسپولیس روی سر دهقانی  فرود آمد و این بازیکن هم با یک ضربه سر توپ را به سامان نریمان‌جهان رساند تا این بازیکن با یک شوت پای راست زیبا دروزاه پرسپولیس را باز کند.

در دقیقه ۲۱، روی حرکت سروش رفیعی و ارسال این بازیکن با ضربه سر دانیال اسماعیلی‌فر همراه بود که در نهایت توپ راهی اوت شد.

در دقیقه ۲۲، روی یک پاس در عمق سعید صادقی با دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان تک  به تک شد اما نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند.

در  دقیقه ۲۳، رضا دهقانی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را هدف قرار داد و توپ او بعد از برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۲۸، لوکادیا درون محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به توپ رسید و درحالی که با یک چرخش دروازه را هدف قرار داد، توپ او پس از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۹، روی یک ضد حمله سامان نریمان جهان با بیرانوند تک به تک شد و قصد داشت با یک ضربه چیپ دروازه را باز کند اما شوت او از بالای دروازه به اوت رفت.

در دقیقه ۲+۴۵، روی یک پاس در عمق لوکادیا درون محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به توپ رسید و دروازه این تیم را باز کرد اما کمک داور این صحنه را آفساید تشخیص داد. روی این صحنه نمیکت‌نشینان پرسپولیس به تصمیم داور اعتراض کردند.

در دقیقه ۴۷، سروش رفیعی با ورود به محوطه جریمه نفت فرصت خوبی برای خود ایجاد کرد اما ضربه او به آرامی در اختیار دروازه‌بان نفت قرار گرفت.

گل: در دقیقه ۵۴، لوکادیا روی پاس در عمق پرسپولیسی‌ها درون محوطه جریمه با دروازه‌بان  نفت تک به تک شد و در حالی که خود را آماده شوتزنی می‌کرد، میلاد  باقری از پشت سر او را سرنگون کرد و در ادامه داور ضمن اعلام پنالتی، باقری را از زمین اخراج کرد. لوکادیا با استفاده از این فرصت پنالتی، در دقیقه ۵۵ گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

گل: در دقیقه ۶۹، دانیال اسماعیلی‌فر توپ را از سمت راست روی دروازه نفت مسجدسلیمان ارسال کرد و لوکادیا هم که درون محوطه جریمه نفت حضور داشت با یک مهار سینه و چرخش با پای راست دروازه را هدف قرار داد و گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۸، سینا اسدبیگی با یک شوت قصد داشت دروازه نفت را باز کند اما شوت  او راهی اوت شد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.