احتمال لغو بازی پسپولیس و استقلال قوت گرفت

در مهرماه احتمالا فقط یک هفته از رقابتهای لیگ برتر به طور کامل برگزار می شود.

در مهرماه احتمالاً فقط هفته هفتم لیگ برگزار می‌شود چرا که هفته ششم قبلاً لغو شده بود و در این ماه لیگ قهرمانان آسیا، بازی‌های بی‌خاصیت تیم امید و اردوی تیم ملی بزرگسالان را هم داریم! این وسط سازمان لیگ مقصر نیست و باید یقه کسانی را گرفت که به خاطر بازی‌های عجیب تیم امید دستور به تعطیلی لیگ دادند. باور کنید کی‌روش هم که همه از مستبد بودن او می‌گفتند، این‌قدر لیگ را تعطیل نمی‌کرد.

حالا روزهای فیفا و لیگ قهرمانان قبول اما برای بازی‌های تیم امید چرا لیگ باید تعطیل شود؟ اگر مقایسه کنیم که می‌گویند امکانات الهلال، النصر و… با ما که وضع زمین‌هایمان گریه همه را درمی‌آورد، قابل مقایسه نیست اما واقعاً چطور می‌شود تیمی مثل استقلال از ۶ شهریور تا ۱۵ مهر بازی نداشته باشد؟ مگر نمی‌گفتید کی‌روش کل فوتبال ایران را در مشت خود گرفته و هر کاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد؟

خب الان چرا کسی از مهدی تاج، نبی و… نمی‌پرسد دلیل تعطیلی‌های مدام لیگ برتر چیست؟ این‌قدر که ما بازی داریم، دیگران تعطیلی ندارند و تیم‌ها در یک نیم‌فصل باید سه بار بدنسازی کنند! در حالی که دیگر خبری از کی‌روش نیست و الحمدلله خود امیر قلعه‌نویی سکان فوتبال کشور را در دست گرفته است.

طبق شنیده های ما احتمال لغو دوباره بازیهای پرسپولیس و استقلال در هفته هفتم هم هست چون استقلال ۴ بازیکن در تیم امید دارد و حریف پرسپولیس یعنی گل گهر سیرجان هم ۴ بازیکن!

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.