“جبهه یکتا” در تعامل با اصولگرایان به‌زودی لیست انتخاباتی می‌دهد

عضو شورای مرکزی جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی از ارائه لیست انتخاباتی برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

لطف‌الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی (یکتا) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای مرکزی تشکل متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی در بستر قانونی لیستی را برای حضور در عرصه انتخابات ارائه و با جریانات اصولگرا فعالیت و تعامل داشته باشد.
وی ادامه داد: معتقدیم که باید مجلسی کارآمد و تحول‌خواه تشکیل شود که با ظرفیت‌های موجود، این جبهه می‌تواند در خدمت مردم باشد و بسترهای لازم را برای کارآمدی و تحول در مجلس فراهم کند و کشور را از نظر وضعیت رکودی خارج و مطالبه‌گر و یاری‌گر دولت باشد.
فروزنده اجرای اقتصاد مقاومتی را مهم عنوان کرد و گفت: در مجلس نیاز به چهره‌هایی است که توان علمی و اجرایی داشته باشد و مجموعه جبهه یکتا با توجه به وجود چهره‌هایی کارآمد که در 8 سال گذشته نشان دادند توان ارائه خدمات خوب به مردم را دارند، ان‌شاءالله با حضور در انتخابات یک بار دیگر خود را برای این عرصه آماده می‌کنند.
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.