رحیم‌پور ازغدی: دو همجنس‌باز به کلیسا می‌روند و کشیش برایشان خطبه می‌خواند

رحیم‌پورازغدی، گفت: در دهه اول انقلاب زنان ما با حجاب بود و تنها کشور مسلمانی بود که با حجاب می رفتند و مدال می آوردند، اول مسخره و هو می کردند، می گفتند حاج خانم بیا. بعد دیدند که همین حاج خانم طلا می گیرد. سپس کشورهای دیگر اضافه شدند. خانم های ورزشکار از نزدیک ده بیست سی کشور کم کم با حجاب آمدند.

رحیم پور ازغدی در سخنرانی به مناسبت به روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مشهد گفت: کسانی که گفتند ورزش سیاسی نیست و در ورزش شعار انقلاب و سیاسی ندهید، با اسرائیل کشتی نگیرید، خودشان عرصه ورزش را طوری سیاسی کردند که در تاریخ اینگونه نبود.

وی ادامه داد: در دهه اول انقلاب زنان ما با حجاب بود و تنها کشور مسلمانی بود که با حجاب می رفتند و مدال می آوردند، اول مسخره و هو می کردند، می گفتند حاج خانم بیا. بعد دیدند که همین حاج خانم طلا می گیرد. سپس کشورهای دیگر اضافه شدند. خانم های ورزشکار از نزدیک ده بیست سی کشور کم کم با حجاب آمدند.

رحیم پورازغدی گفت: به ما می گویند شما نباید قانون به نفع حجاب بگذارید و خودشان قانون علیه حجاب می گذارند. اگر مساله حجاب به قانون ربطی ندارد چرا قانون علیه حجاب می‌گذارید؟ حتی شما قانون برای همجنس بازان گذاشتید.

وی گفت: دو همجنس باز به کلیسا می روند و کشیش خر هم برایشان خطبه می خواند. با قانون از برهنگی و همجنس‌بازی دفاع می‌کنید و حجاب را ممنوع می‌کنید، بعد می‌گویید مسلمانان حق ندارند قانون به نفع پوشش بگذارند؟ ما مسلمان هستیم لیبرال نیستیم. غربی‌ها که لیبرال هستند و شعارشان آزادی لباس و همه چیز است چرا این قانون‌ها را می‌گذارند؟ آنها دروغ می‌گویند کلاهبردار هستند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.