روزه سکوت؛ واکنش طارمی به پیشنهاد تمدید با پرسپولیس

مهدی طارمی با پیشنهاد طاهری برای تمدید قرارداد با پرسپولیس مواجه شده است.

یکی دو هفته‌ای است که سرپرست باشگاه پرسپولیس از شماره ۹ تیمش خواسته تا برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره بنشیند.
طارمی پیشنهادات ریز و درشت خارجی دارد و طاهری بهتر از هر کسی می‌داند که نگه داشتن این مهاجم چه برگ برنده بزرگی هم برای خود طاهری نزد هواداران و هم برای پرسپولیس است.
آقای گل لیگ اما به این درخواست جواب داده که بنشینید با وکیلم صحبت کنید. مثل فصل قبل هر توافقی با او انجام دادید من چشم بسته قبول دارم. نمی‌خواهم ذهنم درگیر فصل بعد باشد و همان‌گونه که پیشنهادات خارجی را وکیلم بررسی می‌کند و من اصلاً فکرم مشغول آنها نیست پیشنهاد پرسپولیس را هم به خود او می‌سپارم.
طارمی تصمیم گرفته تا پایان لیگ کمتر در رسانه‌ها باشد. او خود را ممنوع المصاحبه کرده تا با تمرکز بیشتری به بازی‌های پیش رو بپردازد.
حالا حرف کشیدن از او درباره پیشنهاد پرسپولیس هم به همین دلیل سخت است اما وکیلش در گفت و گو با ورزش سه می‌گوید " قطعاً دنبال بهترین تصمیم برای آینده او هستیم. پیشنهاد هر تیمی از جمله پرسپولیس را بررسی می‌کنیم و مهدی همیشه گفته که به این تیم عشق می‌ورزد. اگر بنا به حضور در ایران باشد شک نکنید که فقط در پرسپولیس توپ می زند."
گفته می‌شود در همین هفته طرفین مذاکرات را آغاز خواهند کرد. طاهری فعلاً درگیر مذاکره برای تمدید قرارداد برانکوست و بدش نمی‌آید به موازات تمدید با این مربی،  ستاره تیمش را هم نگه دارد.

 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.