نسخه رومیزی «بله» منتشر شد

پیام رسان «بله» که این روزها به خوبی در میان کاربران فضای مجازی شناخته شده، با انتشار نسخه رومیزی (دسکتاپ) امکان تازه‌ای را برای مخاطبانش ایجاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، کاربران با استفاده از نسخه رومیزی «بله» می‌توانند به همه امکانات نسخه‌های مبتنی بر تلفن همراه و وب دسترسی داشته باشند.
این نسخه در مرحله آزمایشی است و برای سیستم‌عامل‌های ویندوز و لینوکس ارائه شده است. هم اکنون دانلود نسخه رومیزی «بله» امکان‌پذیر است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی به تازگی اعلام کرد: این شورا نام پنج پیام‌رسان را به صورت منتخب اعلام کرده است، اما مردم دو پیام‌رسان را که در فهرست منتخبان این شورا نبود هم برگزیدند که یکی از آن‌ها «بله» است.
پیام‌رسان «بله» که با حمایت بانک ملی ایران توسعه یافته، به دنبال رقابت با سایر پیام‌رسان‌ها نیست، بلکه با هدف ارائه نسل جدید بانکداری و خدمات مالی به مخاطبان فعال اعم از عامه مردم و کسب‌وکارهای فضای مجازی فعال شده است.
«بله» علاوه بر امکانات معمول همه پیام‌رسان‌ها، خدمات بانکی منحصر به فرد مانند خرید شارژ، درخواست پول، کارت به کارت و … را از مبدا ۱۷ بانک به کاربران ارائه می‌دهد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.