اهدای تندیس جشنواره «بانک محبوب من» به بانک ملی

تندیس چهارمین دوره جشنواره «بانک محبوب من» به بانک ملی ایران اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره «بانک محبوب من» هر ساله با هدف اعتلای سطح کیفی خدمات بانکداری و بهبود ارتباط مردم با بانک‌ها برگزار می‌شود و برآیند نتایج به دست آمده از این نظرسنجی اینترنتی نشان می‌دهد ۸۷ درصد مشتریان بانک ملی ایران و ۶٫۱۳ درصد غیرمشتریان، این بانک را به عنوان بانک برتر و محبوب خود برگزیده‌اند.

حبیب‌الله رشید ارده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران در مراسم اهدای تندیس این جشنواره با بیان اینکه بانک ملی ایران لوکوموتیو نظام بانکی کشور است، گفت: ارزیابی بانک ملی ایران از دیدگاه مشتریان توسط بخش‌های غیردولتی خارج از بانک همواره یکی از اهداف ما بوده است و از این رو ارزیابی صورت گرفته در این جشنواره ارزشمند است.
وی تاکید کرد: بانک ملی ایران در دوره قبلی این جشنواره نیز جزو سه بانک برتر کشور بوده است و آگاه کردن مدیران بانکی کشور از نظرات مردم یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این جشنواره به شمار می‌رود.
لازم به ذکر است، شاخص ارزیابی انتخاب برترین بانک در این جشنواره که با حضور تمامی بانک‌های کشور برگزار شد، نظرات و دیدگاه‌های مردم درباره خدمات بانک‌ها به‌عنوان شاخص اصلی سنجش کیفیت و عملکرد بوده است و حدود ۱۰۰هزار نفر نیز در آن مشارکت کردند.
در این دوره حدود ۱۹هزار نفر اعلام کردند که در بانک ملی ایران حساب دارند. در ادامه، بیش از ۱۶هزار نفر از مشتریان بانک ملی ایران و بیش از ۶۸۰۰ نفر از کسانی که اساسا مشتری بانک ملی ایران نیستند، این بانک را به عنوان بانک محبوب خود اعلام کرده‌اند.
همچنین ۱۶هزار و ۴۰۰ نفر از مشتریان کنونی بانک ملی ایران به همراه ۱۲۵۳ نفر از کسانی که مشتری این بانک نیستند، بانک ملی ایران را به دیگران توصیه کرده‌اند.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.