گام‌های بلند بانک ملی ایران در مسیر سودآوری

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به مهمترین چالش‌های پیش روی شبکه بانکداری کشور اظهار داشت: نوآوری، سرعت و دقت مهمترین شاخص‌های بانکداری امروز دردنیا است که بانک ملی ایران در کشور در این زمینه پیشگام و پیشرو است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، برات کریمی در نشست بررسی مهمترین اقدامات ادارات امور و شعب مستقل تهران شفافیت در تحلیل‌ها و صورت‌های مالی و توجه به امور کارکنان بانک را دو شاخص مهم در سودآوری سازمان‌ها دانست و افزود: برقراری ارتباط مستقیم و نزدیک با کارکنان زمینه ایجاد احساس مسئولیت‌پذیری، رضایتمندی، انگیزه و علاقه‌مندی در بین کارکنان را فراهم می‌کند.
وی به نوآوری‌ها و خدمات جدید بانک اشاره کرد و گفت: خدمت بانک آفیسر به مشتریان موجب وجه تمایز بانک ملی ایران نسبت به دیگر بانک‌ها در نظام بانکی کشور شده است.
معاون شعب بانک ملی ایران با تاکید بر اهمیت جذب منابع ارزان قیمت در سودآوری بانک گفت: فعالیت و اقدامات گسترده و برنامه‌ریزی شده در بخش بین‌الملل، صدور LC داخلی و خارجی و ضمانتنامه‌ها، مهمترین راه دستیابی به منابع ارزان قیمت و درآمدهای غیرمشاع است.
محمد نورآزادی مدیر امور شعب تهران نیز با اشاره به طرح بازاریابی خدمات از طریق کارکنان، درخشش کارکنان استان تهران و کسب رتبه اول کشور توسط اداره امور شعب جنوب تهران در این حوزه را قابل تقدیر دانست و اشاره کرد: با تکیه بر توان بالای پرسنل بانک ملی ایران این بانک از هرگونه تبلیغات بی نیاز است.
در پایان این نشست، توسط عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، از ادارات امور و شعب مستقل تاثیرگذار در این بخش با اهدای لوح تقدیر شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.