قیمت ارزهای دیجیتال امروز چهارشنبه ۳ آذر/ بیت کوین در کانال ۶۳ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

با وجود انتشار  اخباری از احتمال ممنوعیت رمزارزها در هند، ارزش بازار ارزهای دیجیتال افزایش پیدا کرد. پیش از این منابع خبری از احتمال ممنوعیت ارزهای دیجیتالی تنها در بخش پرداخت در هند خبر داده بودند. حالا از مجلس این کشور خبر می رسد یک پیش نویس در حال آماده شدن است که در صورت تصویب، فعالیت‌های مرتبط با رمزارزها را در این کشور ممنوع اعلام می‌کند.

همچنین با وجود عملکرد ضعیف بیت کوین پس از ثبت قله تاریخی خود، رئیس جمهور السالوادور از برنامه ریزی برای راه اندازی نخستین شهر بیت کوینی جهان در این کشور خبر داده است. السالوادور تنها کشور جهان محسوب می‌شود که بیت کوین را به عنوان واحد رسمی پول خود معرفی کرده است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۷ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۰۴.۳۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۷.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما  می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در سوم آذر ماه در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 56,713 ۱,۶۶۳,۷۲۹,۶۵۰ تومان
اتریوم 4,281 ۱۲۵,۴۲۴,۱۳۴ تومان
بایننس کوین 581 ۱۷,۰۳۶,۲۰۷ تومان
تتر 1 ۲۹,۳۳۸ تومان
سولانا 216 ۶,۳۵۹,۳۰۵ تومان
کاردانو 1.68 ۴۹,۳۴۹ تومان
ریپل 1.04 ۳۰,۵۰۳ تومان
دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.