گلر جنجالی استقلال به سپاهان می‌رود؟

داستان رشید مظاهری و استقلال طی روزهای آینده به پایان خواهد رسید و این گلر از جمع آبی ها جدا خواهد شد.

رشید مظاهری از لیست استقلال برای مصاف با هوادار خط خورد تا فرهاد مجیدی  نشان دهد همچنان اعتقادی به این گلر باتجربه تیمش ندارد. مظاهری که پیش از این صحبت هایی مبنی بر حضورش در پرسپولیس و فولاد مطرح شده بود در نهایت حضورش در هر دو تیم منتفی شد.

فولاد که بعد از شنیدن درخواست مالی مظاهری عقب نشینی کرد و شهاب گردان را به خدمت گرفت پرسپولیس هم که این روزها مشکلات مالی زیادی دارد با احمد گوهری به توافق رسید تا عملا بحث حضور گلر استقلال در این تیم منتفی شود.

اما بعد از این اتفاقات باشگاه سپاهان که حالا خود را نزدیکتر از هر زمانی به جذب رشید می دید مذاکرات جدی خود را با این گلر انجام داده و حالا خبر می رسد برای با مظاهری به توافق نهایی رسیده است. مدیران باشگاه اصفهانی طی روزهای اخیر مذاکرات زیادی با مظاهری انجام داده اند ودر نهایت گلر استقلال را راضی به حضور در اصفهان کرده اند.

سپاهان در نیم فصل اول کنت اتریشی را در ترکیب خود داشت اما این گلر چندان مطمئن نشان نداد تا محرم نویدکیا درخواست جذب یک گلر مطمئن را به مدیران این تیم ارائه کند.

به این ترتیب داستان رشید مظاهری و استقلال طی روزهای آینده به پایان خواهد رسید. گلری که فصل قبل در بسیاری از بازی ها ناجی تیمش بود این فصل به یک خانه نشین تبدیل شد تا خیلی زود راهش را از آبی ها جدا کند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.