بیانیه شورای نگهبان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

شورای نگهبان در بیانیه ای با گرامی داشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با دعوت ملت ایران اسلامی برای حضور پر شکوه در راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بر عهد خود برای صیانت از حق مردم و پاسداری از اسلامیت و جمهوریت نظام تأکید کرد.

مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
'اِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنا اللهُ ثُمَّ اسْتَقاموا فَلا خَوْفٌ عَلَیهِ‍م و لا هُم یَحزَنُون'
دهه فجر یادآور حماسه ملت غیور و عدالت خواهی است که سالهای سال طعم تلخ زورگویی و بی عدالتی حکومت های فاسد پادشاهی را چشیده و از جور و ستم حاکمان مستبد به ستوه آمده بودند بنابراین به ندای حق طلبی مردی از سلاله پاک ائمه معصومین علیهم السلام لبیک گفته و با جانفشانی های بسیار سرانجام پیروزی انقلاب شان را که ثمره خون شهدای والامقامی بود در ۲۲ بهمن ۵۷ جشن گرفتند.
اینک در حالی به استقبال سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می رویم که همچنان استکبار جهانی تمام تلاش خویش را برای انحراف مسیر روشن انقلاب و آرمان های والای بنیانگذار کبیر آن به کار برده و با استفاده از عده ای افراد ساده لوح در داخل کشور همواره با موجی از تهمت ها و هجمه ها علیه ارکان و نهادهای بنیادی کشور قصد شوم تضعیف و براندازی نظام را دنبال می کند.
با توجه به این که در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم، نهاد شورای نگهبان که وظیفه خطیر حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام و صیانت از آرای مردمی را برعهده دارد، بیش از پیش آماج حملات دشمنان قسم خورده انقلاب قرار گرفته است. 
البته ملت هوشیار و فهیم ایران اسلامی تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری همیشه توطئه های دشمنان را خنثی نموده و با حضور پر شور و شکوه خود در صحنه، از میراث گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) دفاع و پشتیبانی نموده است. 
شورای نگهبان ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دعوت از مردم غیور و بصیر ایران اسلامی برای شرکت با شکوه در راه پیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن، اعلام می کند همچنان بر عهد خود در صیانت از حقوق مردم و پاسداری از اسلامیت و جمهوریت نظام محکم و استوار ایستاده است. 
ان شاء ا… مردم عزیز میهن اسلامی همچون گذشته با حضور خود در راه پیمایی ۲۲ بهمن و نیز انتخابات آتی بر بیعت خود با مقام عظمای ولایت و میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر و شهدای انقلاب تأکید خواهند نمود. 
دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.