دادستان پارس‌آباد: جسد آتنا دست نخورده بود/ در پرونده قاتل، قتل سر به مهر هم هست

دادستان پارس‌آباد گفت: هیچ پرونده‌ای از پزشک قانونی مبنی بر تائید اختلالات روانی قاتل برایمان ارسال نشده است.

طباطبایی دادستان شهرستان پارس‌آباد در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: اقرار متهم به قتل آتنا، پرونده به عنوان یک ابر پرونده وارد مرحله جدیدی شد به طوری که با پیگیری‌ها و بررسی‌های صورت گرفته احتمال رمزگشایی چندین پرونده دیگر همچون فوت مشکوک و قتل سر به مهر مانده وجود دارد.
دادستان شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه قاتل تمامی اقدامات خود را در این زمینه برنامه‌ریزی شده انجام داده است، افزود: ما با یک قاتل حرفه‌ای روبرو هستیم که در گذشته هم چندین پرونده علیه وی تشکیل و بازداشت شده اما بنا به نبود دلایل کافی متهم آزاد شده است.
طباطبایی در خصوص اظهارات قاتل افزود: قاتل هیچ‌گونه اختلالات روانی نداشته و دلیلی هم مبنی بر این رفتار از پزشکی قانونی تاکنون برای ما ارسال نشده به طوری که قاتل تنها انگیزه خود را از این قتل انگیزه مالی عنوان کرده است. 
وی با تکذیب شایعات مطرح شده در فضای مجازی افزود: جسد آتنا دختر هفت ساله پارس‌آبادی سالم و دست نخورده بود و قاتل با خفه کردن این دختر را به قتل رسانده است. 
طباطبایی از همکاری همسر و برادر قاتل در کشف جسد خبر داد و گفت: این پرونده نتیجه یک معضل اجتماعی بوده و منحصر به شهرستان پارس‌آباد نمی‌شود، بنابراین از عموم مردم شهرستان و مسئولین تقاضا داریم از دامن زدن و اظهار نظر به این موضوع پرهیز کنند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.