بررسی انتقال احتمالی میلاد محمدی به زنیت توسط رسانه روسی

یک رسانه مطرح فوتبال روسیه انتقال احتمالی میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم احمد گروژنی به زنیت سن‌پترزبورگ را مورد بررسی قرار داد.

سایت Euro-football روسیه با انتشار گزارشی درباره خریدهای تابستانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ، قهرمان فصل جاری لیگ برتر این کشور با اشاره به نام میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم احمد گروژنی نوشت: سرگئی سماک (سرمربی زنیت) به کارهای خود در بازار نقل‌وانتقال‌های تابستانی ادامه می‌دهد و در میان تمام بازیکنان معرفی شده به دنبال بازیکنانی جهانی در میانه میدان و جناح چپ دفاعی است. گزینه دوم بازیکن خط دفاعی میلاد محمدی است که شاید به خاطر عدم پرداخت هیچگونه هزینه‌ای به گزینه اول تبدیل شود زیرا قرارداد او با تیم احمد گروژنی تابستان سال جاری خاتمه می‌یابد.
در ادامه این گزارش رسانه روسی آمده است: میلاد محمدی مصمم است تا با تغییر تیمش همبازی دیگر هموطن خود یعنی سردار آزمون در زنیت سن‌پترزبورگ شود. او سرانجام می‌تواند با بازی در لیگ قهرمانان اروپا همراه تیم زنیت سن‌پترزبورگ قدرت خود را به نمایش بگذارد که به معنای گام برداشتن در سطح جدیدی از فوتبال است. این انتقال فواید دو طرفه برای زنیت و بازیکن ایرانی خواهد داشت. میلاد محمدی هم‌اکنون قدرتمندتر از هر زمانی و حتی بهتر از مدافعان زنیت به نظر می‌رسد. این بازیکن ۲۵ ساله با واقعیت‌های لیگ برتر روسیه به خوبی منطبق شده و بازیکن فعالی نیز در تیم ملی فوتبال ایران است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.