از این پس می توانیدبا اپلیکیشن YAHOO، به اکانت جیمیل خود سر بزنید

اپلیکیشن جدید Mail از این پس از اکانت های جیمیل نیز پشتیبانی می کند.

دو ماه پیش، یاهو اعلام کرد که سرویس های ایمیل شخص ثالث نیز در اپلیکیشن جدید Mail مورد پشتیبانی قرار می گیرند. در آن زمان، تنها سرویس های هات میل، آوت لوک و AOL از این قابلیت پشتیبانی می کردند.

اما حالا به نظر می رسد که سرویس جیمیل، بزرگ ترین رقیب یاهو، نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. به لطف قابلیت های جدید Mail، اپلیکیشن مورد بحث دیگر صرفا 200 ایمیل اخیر را برایتان به نمایش نمی گذارد؛ بلکه کاربر می تواند به تمام آرشیو جیمیل خود دسترسی داشته باشد.

در همین حال و از آن جایی که کاربر در حال استفاده از اکانت جیمیل خود روی اپلیکیشن یاهو است، می تواند به جستجو در میان تمام اکانت ها و آرشیو سرویس های مختلف پرداخت. با این همه، اپلیکیشن Mail در کنار پشتیبانی از جیمیل، قابلیت های دیگری نیز به ارمغان می آورد.

برای مثال به لطف سیستم مدیریت مخاطبان جدید، اپلیکیشن به صورت خودکار، دریاف کنندگان ایمیل های شما را براساس تاریخچه فعالیت تان، دسته بندی می کند. هم چنین راهی جدید برای ورود به اکانت یاهو در نظر گرفته شده است که بدون نیاز به وارد کردن پسوود صورت می گیرد. سرویس جیمیل، از امروز در هر دو نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن Mail مورد پشتیبانی قرار می گیرد.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.