آیا ویل اسمیت نامزد ریاست جمهوری امریکا می شود؟

ویل اسمیت بازیگر سرشناس هالیوودی اعلام کرد شاید مجبور شود برای ریاست جمهوری اقدام کند.

در حالی که این روزها بازار اخبار حول محور ریاست جمهوری در آمریکا داغ است و هر روز نام کسی مطرح می شود، ویل اسمیت اعلام کرد ممکن است برای ریاست جمهوری اقدام کند. او که در تور اکران فیلم جدیدش، «ضربه مغزی» به سر می برد در جلسه پرسش و پاسخ مربوط به فیلم گفت که اگر مردم حرف های دیوانه واری که در مورد مسلمانان یا مسائل دیگر می زنند را ادامه دهند ممکن است مجبور به حضور در عرصه سیاست شود. با ادامه سوالات خبرنگاران که منظور وی را از عرصه سیاست پرسیدند اسمیت پاسخ داد، منظوری جز پست ریاست جمهوری ندارد.

فارغ از این که او یک حرف جدی را در قالب شوخی بیان کرد اما اسمیت همیشه هنر پیشه جاه طلبی بوده. وی می گوید:« من به فرزندانم می گویم، تا حد امکان غیرواقع بین باشید و بعد بگردید دنبال راه حل تا چطور آن را واقع بینانه کنید. همه چیزهای خوبی که اتفاق افتاده اند، تا قبل از وقوع غیر واقع بینانه بوده اند. مثلا برای من، فکر کنم بزرگ ترین سوپراستار سینما بودن دیگر هدف کوچکی است!»

جالب است که از الان میان هوادارن اسمیت و کانیه وست درگیری هایی در فضای مجازی رخ داده. به جز اسمیت که اخیرا با این شوخی گفت که می خواهد برای ریاست جمهوری اقدام کند، چندی پیش کانیه وست رپر سرشناس آمریکایی هم از علاقه خود برای پست ریاست جمهوری گفته بود. حالا هواداران در تخیلاتشان، این دو سوپراستار صنعت سرگرمی آمریکا را رقبای انتخاباتی سال 2020 می دانند. جالب این که هواداران ویل اسمیت در فضای مجازی می گویند: «به کسی رای دهید که پیش از این یک بار خودش را با نجات آمریکا ثابت کرده… در «روز استقلال» ». که اشاره ای مستقیم به فیلم «روز استقلال» رولند امریش با بازی ویل اسمیت دارد.

ویل اسمیت پنجشنبه شب، به خاطر بازی در فیلم «ضربه مغزی» نامزد گولدن گلوب بهترین بازیگر مرد شده است. 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.