نکونام: فوتبال فقط هزینه و داشتن بازیکنان سطح بالا نیست

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت:‌ استقلال همیشه برای قهرمانی می‌جنگد اما بچه‌های ما هم بازی‌های قابل قبولی را انجام داده‌اند.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از فینال جام‌حذفی مقابل استقلال اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه زحمت‌کشان ورزش و تمام رسانه‌های فعال تبریک می‌گویم. می‌دانیم با تیم پرمهره‌ای که بازیکنانی تاثیرگذار، کلیدی و خوب دارد، بازی داریم. استقلال تیم قابل احترامی است و فوتبال بازی می‌کند. سعی می‌کنند فوتبال را از زمین خودشان شروع کنند و به آن شکل بدهند تا به دروازه‌ حریف نزدیک شوند. هرچند زمانی برای تمرین کردن نداشتیم اما توانستیم با بچه‌ها صحبت‌های لازم را انجام بدهیم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم به موفقیت برسیم. استقلال همیشه تیم بزرگی است و هر سال برای قهرمانی می‌جنگد. این شرایط را مقداری سخت می‌کند. تیم ما هم نشان داده در دیدارهایی که در اندازه خودمان ظاهر شدیم و بازیکنان بهترین عملکرد خود را داشتند، توانستیم هر تیمی را شکست بدهیم.

سرمربی تیم فولاد تصریح کرد: خوشحالم از اینکه تیم‌مان توانست در فینال جام حذفی حضور داشته باشد. در جایی که خیلی از تیم‌ها برای هر دو جام برنامه ریزی داشتند، نشان دادیم فوتبال فقط هزینه و داشتن بازیکنان سطح بالا نیست. هرچند این مسائل به یک تیم کمک می‌کند اما جایی هم باید همه اعضای یک تیم و باشگاه با هم متحد باشند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.