کریم باقری را حتما می‌خواهیم/ منتظر نامه فیفا هستیم

رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب اسپانسر برای تیم فوتبال ایران را اتفاقی بزرگ دانست و گفت: کار بی سابقه‌ای برای حمایت از تیم ملی انجام شده است.

شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه مراسم رونمایی از اسپانسر تیم ملی فوتبال ایران گفت: به جامعه فوتبال تبریک می گویم. کار بسیار بزرگ و بی سابقه‌ای انجام دادیم. امیدوارم سطح فنی و کیفی تمام تیم‌های ملی در آستانه بازی‌هایی که دارند ارتقا پیدا کند.

وی افزود: در فوتبال روز، بحث پروازهای تیم ملی بسیار اهمیت دارد. زمانی که در هیئت رئیسه فدراسیون بودم پروازهای چارتر برای بازی با کره جنوبی و بحرین داشتیم الان هم قراردادی قوی در این زمینه منعقد کرده ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره پروازهای اختصاصی تیم ملی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۱ قطر تاکید کرد: اسپانسر جدید تا پایان بازی‌ها در کنار ما خواهد بود. امیدواریم از ظرفیت‌هایی که داریم استفاده کرده و برای شادی مردم ایران از آن بهره ببریم. تیم ملی در برهه زمانی است که باید به آن کمک شود. کار بسیار سختی برای انتخاب پرواز چارتر برای تیم ملی داشتیم که خوشبختانه به خوبی انجام شد.

عزیزی درباره تمدید قرارداد کریم باقری و دیگر اعضای کادر فنی ادامه داد: تقریباً برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام شده است. دیروز با آقای اسکوچیچ جلسه مفصلی داشتم امروز هم با وحید هاشمیان صحبت کردم. به زودی هم با کریم باقری گفتگو خواهم داشت ضمن اینکه دستیار و آنالیزور جدید خواهیم داشت.

وی در پایان درباره میزبانی تیم ملی ایران گفت: آقای کامرانی فر به عنوان سرپرست دبیرکلی در جریان جزئیات ماجرا است که برای شما توضیح می‌دهند. با این حال منتظر بررسی نمایندگان فیفا که به ایران آمده بودند، هستیم تا آنها نظراتشان را اعلام کنند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.