حمله تند پیشکسوت استقلال به فرهاد مجیدی

پیشکسوت استقلال گفت: آقای فرهاد مجیدی! این حرف‌ها در آستانه بازی با الهلال فرار رو به جلو محسوب می‌شود. الان وقته گله گذاری نیست.

در آستانه برگزاری دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فرهاد مجیدی در گزارشی که به هواداران استقلال داد فهرستی از اشکالات و کاستی های موجود در باشگاه استقلال و سوء مدیریت در این مجموعه را در حرف هایش عنوان کرده و آنها را به اطلاع طرفداران تیم رساند. حسین فرزامی بازیکن و مدیر اسبق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرورزشی، درباره گزارش اخیر فرهاد مجیدی و اینکه عنوان کرده نمی خواهند او در استقلال بماند حرف زد.

شنیدید فرهاد مجیدی گزارشی از اوضاع نابسامان استقلال منتشر کرده است؟

بله! بخش‌هایی از آن را هم خواندم و متاسف شدم.

چرا متاسف شدید؟

قبل از اینکه درباره مجیدی حرف بزنم باید بگویم که این آقای مددی کجا بوده که حالا در استقلال همه کار شده است؟ اصلاً از فوتبال چه چیزی می داند؟ چه مسئولیت خطیری در باشگاه استقلال داشته که حالا مدیرعامل باشگاه ما شده است؟ چرا اینقدر فوتبالیست‌های استقلال را از دست داد؟ چرا این بلا را بر سر تیم آورده و کاری کرده که این همه پیشکسوت استقلال با او زاویه پیدا کنند؟ او باید همین حالا از استقلال برود. من فکر می کنم استقلال بدون مددی بهتر اداره می‌شود تا با مددی.

شنیدید که شایعه شده شاید مددی از این سمت استعفا بدهد؟

خدا کند برود. خدا کند این اتفاق بیفتد.

درباره حرفهای فرهاد مجیدی چه صحبتی دارید؟

کلیات حرفهای مجیدی در این شرایط که استقلال با الهلال بازی دارد یک فرار رو به جلو است.

چطور؟

مجیدی عادت بدی دارد که در آستانه بازی‌های بزرگ استقلال، لب به گله گذاری باز می کند! الان هم درست قبل بازی با الهلال آمده و این حرف‌ها را می‌زند که چه بشود؟ که اگر رفت و به الهلال باخت هوادار بداند اوضاع استقلال خوب نبوده است؟ در حالی که این اتفاق تازه ای نیست. اوضاع استقلال در همه این سالها قمر در عقرب بوده و هیچ فرقی نکرده است. یک زمان پول بوده مدیر نبوده، یک زمان مدیر بوده پول نبوده؟ یک زمان هر دو نبوده، یک زمان هر دو بوده و بازیکن نبوده و خلاصه اینکه ماشین استقلال همیشه یک چرخش میلنگیده! بنابراین فرهاد مجیدی با این کار فقط فرار رو به جلو کرده است.

اما گفته باشگاه به او قول داده بوده به بازیکنان پیش‌پرداخت بدهد ولی نداده. گفته قول داده بودند فلان بازیکن را می‌گیرند ولی نگرفتند؟

همین است. وقتی مجیدی قبول کرد مربیگری استقلال را بپذیرد یعنی استقلال را با همه چیزش قبول کرده که آمده. قبل از او، محمود فکری هم بود. در آن زمان هم این انتقادها مطرح می‌شد. کلیات موضوع فرقی نکرده. فقط الان استقلال نیاز به آرامش دارد ولی مجیدی تیم را وارد بحران می کند. همه بازیکنان را به یاد آن چیزهایی می‌اندازد که ندارند. زمین تمرین خوب نیست، پول نداریم، غذا نداریم و… اینها که نشد حرف! آقای مجیدی، استقلال برای دیدار با الهلال چه دارد؟ الان مجیدی باید درباره مسائل فنی فکر کند. باید تمرکزش را روی بازی با حریف عربستانی بگذارد و بعد اگر باخت یا برد بیاید و حرفش را بزند.

به نظر شما استقلال در فصل بیست و یکم نتیجه می‌گیرد؟

باید ببینیم آقای مجیدی با تیمی که خودش بسته چند مرده حلاج است. او در این سه مرتبه که مربی استقلال شده هر بار تیمی را در دست گرفته که مربیان دیگر بسته بودند. یک بار شفر بود، یک بار تیم استراماچونی و یکبار هم تیم محمود فکری. مجیدی باید ثابت کند چقدر توانایی دارد. باید ثابت کند آیا واقعا مربی کاردانی هست یا نه.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.