استقلال بدون دفاع وسط در امارات

تیم فوتبال استقلال که برای دیدار با الهلال در اردوی امارات به سر می‌برد، هیچ یک از مدافعان میانی‌اش را در این اردو همراه ندارد.

آبی پوشان تهران دیداری بسیار حساس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال در پیش دارند و فرهاد مجیدی به منظور آمادگی هرچه بیشتر تیمش، اقدام به برپایی اردویی چند روزه در کشور امارات، محل برگزاری این اردو کرده است.

آبی پوشان که با تیمی نه چندان کامل به این اردو رفته‌اند، از کمبود مدافع میانی رنج می‌برند و این موضوع حتی در تمرینات این تیم هم خلل وارد کرده است.

سیاوش یزدانی و عارف آقاسی دو مدافع میانی آبی پوشان همراه با تیم ملی در کشور قطر هستند و فردا به اردوی آبی پوشان اضافه می‌شوند. محمد حسین مرادمند به دلیل ممنوع‌الخروجی قادر به همراهی آبی پوشان نشد و مشخص نیست او چه زمانی بتواند خودش را به اردوی تیم معرفی کند. محمد دانشگر دیگر مدافع میانی آبی پوشان هم به دنبال فسخ قرارداد و جدایی است و به همین دلیل از همراهی کردن تیم در امارات خودداری کرد.

دیدار تیم‌های استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۲۲ شهریور در کشور امارات برگزار می‌شود و تیم پیروز این دیدار به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه خواهد یافت.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.