الهلال در انتظار حذف پرسپولیس از آسیا!

وب سایت سعودی اسپورت نوشت که الهلال چشم انتظار صدور رأی دادگاه شکایت النصر از پرسپولیس است تا شاگردان گل محمدی از دور رقابت ها حذف شوند!

پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس باید به مصاف الهلالی برود که استقلال را حذف کرد. پیش از این و در مرحله یک هشتم نهایی، اخبار تیم فرهاد مجیدی بسیار مورد توجه رسانه های سعودی قرار گرفته بود و حالا آنها روی پرسپولیس و اخبار شاگردان گل محمدی تمرکز کرده اند.

در همین راستا، وب سایت سعودی اسپورت در خبر عجیبی به لطف احتمالی النصر رقیب دیرینه و قدیمی الهلال به این تیم خبر داد. این وب سایت نوشت: الهلال آرزو دارد که راهی مرحله نیمه نهایی شده و در انتظار برنده دیدار النصر و الوحده باشد. در این زمینه، باشگاه پرسپولیس منتظر تصمیم دادگاه بین المللی ورزش “CAS” در خصوص اعتراض ارائه شده توسط باشگاه النصر پس از رویارویی دو تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است.

النصر به دلیل عدم صلاحیت برخی از بازیکنان تیم ایرانی و شرکت آنها در دیدار دو تیم که منجر به صعود پرسپولیس به دیدار فینال شد، شکایت کرده است. اعتراض ارائه شده توسط النصری ها، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شد. بنابراین مقامات النصر تصمیم گرفتند تا این شکایت را به دادگاه بین المللی ورزش ارجاع دهند.

در صورتی که رأی صادره از دادگاه CAS به سود النصر باشد و پرسپولیس شکست بخورد، تصمیمات به شرح زیر خواهد بود:

  • پرسپولیس از حضور در لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته می شود
  • پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شده و آنها از ثبت نام بازیکنان جدید محروم می شوند
  • در لیگ ایران، از پرسپولیس امتیاز کسر خواهد شد
  • پرسپولیس به پرداخت مبلغی به عنوان غرامت به باشگاه النصر محکوم می شود

سعودی اسپورت در پایان نوشته است: شایان ذکر است که دادگاه “CAS” تصمیم نهایی خود را در ۳۰ سپتامبر صادر می کند و در صورت پذیرش اعتراض النصر، این بدان معناست که پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف می شود و الهلال مستقیماً به دیدار نیمه نهایی آسیا راه می یابد.

لازم به ذکر است که رسانه های سعودی در سال گذشته نیز مدعی شدند رأی این پرونده به سود النصر صادر خواهد شد ولی اینگونه نشد و هر بار اعتراض تیم عربستانی رد شد.

مسئولان پرسپولیس نیز از ارائه دفاعیه قدرتمند در دادگاه نهایی خبر داده و اعلام کرده اند خطری شاگردان گل محمدی را تهدید نمی کند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.