سه میلیون رای برای انتخاب کمدین‌های برتر خندوانه ثبت شد/ افراد برتر انتخاب شدند

با اعلام آراء مردمی، مرحله دوم «خنداننده شو» با ۱۲ نفر استندآپ کمدین ادامه می‌یابد.

به دنبال بررسی سه میلیون رای، هشت نفر از شرکت‌کنندگان دور بعدی «خنداننده شو» به چهار نفر اول پیوستند.

ضبط این برنامه همزمان با مشخص شدن افراد راه یافته به مرحله بعد و با حضور مدیران شبکه نسیم، شرکت‌کنندگان، داوران و مربیان صورت گرفت و نتایج آرای مردمی اعلام شد.

در حاشیه این برنامه، محمد احسانی ـ مدیر شبکه نسیم ـ ضمن گفتگو با عوامل برنامه، داوران و دست‌اندرکاران از تلاش و دقت تیم تولید برای انتقال هر چه بهتر و موثر حال خوب به مردم قدردانی کرد و اقبال رو به رشد «خندوانه» در نظرسنجی‌های اخیر مرکز تحقیقات سازمان را موید این اتفاق دانست و بر انتقال تجربه و همکاری با چهره‌های نوظهور این هنر تاکید کرد.

مدیر شبکه نسیم در جمع شرکت‌کنندگان سومین دوره «خنداننده شو» ضمن تشکر از حضور، تلاش و صبوری تک تک دست اندرکاران برنامه، صحنه «خندوانه» را فرصتی ذی قیمت و استثنایی برای ورود چهره‌های جدید به عرصه هنر عنوان کرد و از شرکت‌کنندگان خواست تا ضمن تلاش مضاعف و مراقبت از آفات شهرت، این عرصه را به فرصتی برای ادامه مسیر و زندگی حرفه‌ای تبدیل کنند.

به علاوه شرکت‌کنندگانی که با حذف یا عدم اقبال جمعی در اجرای استندآپ رو به رو شدند، باید این صحنه را به عنوان چالشی مهم قلمداد و آن را به انگیزه‌ای برای توفیق و طی  مسیر آینده تبدیل کنند.

رامبد جوان نیز با اشاره به اهداف ساخت این برنامه از شرکت‌کنندگان خواست تا این صحنه را شروع رسمی کار حرفه‌ای خود بدانند.

وی با قدردانی از همه کسانی که به این عرصه وارد شدند تاکید کرد: افراد حاضر در این برنامه مانند زنجیر و حلقه‌های این هنر هستند که از فصل اول خنداننده شو آغاز شده و با معرفی چهره های جدید به این راه ادامه خواهد داد.

مجری و طراح برنامه «خندوانه» در ادامه با بیان ظرفیت های شگفت انگیز حاضرین در این رقابت، خطاب به شرکت کنندگانی که از راه یابی به مرحله بعد باز ماندند گفت: خندوانه خانه و خاستگاه شماست و به یقین شبکه نسیم و خندوانه در این مسیر حامی شما خواهد بود.

از میان ۲۰ شرکت کننده برنامه خندوانه در طول چهار شب ۴ نفر با رای مستقیم داوران به دور بعد راه یافتند، و ۴ نفر با رای آنها از دور رقابت حذف شدند. ۸ تن از شرکت کنندگان نیز از طریق آرای مردمی به دور بعدی راه پیدا کردند. بدین ترتیب در دوره دوم ۱۲ نفر در سومین مسابقه خنداننده شو با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

این برنامه که با حضور تمامی شرکت کنندگان داوران و مربیان برگزار شد سه شنبه (۲۱ دی ماه) ساعت ۲۳ روی آنتن خواهد رفت و نتایج به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.