ستاره استقلال جام جهانی را از دست می‌دهد؟

سرمربی پرتغالی بعد از چند روز لیست نهایی خود برای اردوی اتریش را اعلام کرد و در این میان نام مهدی قائدی از میان بازیکنان ملی پوش خط خورد.

کارلوس کی روش هفته گذشته لیستی ۲۴ نفره از بازیکنان داخلی را برای حضور در اردوی تیم ملی ایران اعلام کرد که در این میان نام مهدی قائدی ستاره خط حمله استقلال هم دیده می شد. این در حالی است که گفته می شد این لیست تقریبا همان لیست مد نظر اسکوچیچ است و سرمربی پرتغالی با برگزاری چند تمرین می خواهد نفرات مد نظرش برای حضور در اردوی اتریش و جام جهانی را انتخاب کند.

با این حال سرمربی پرتغالی بعد از چند روز لیست نهایی خود برای اردوی اتریش را اعلام کرد و در این میان نام مهدی قائدی از میان بازیکنان ملی پوش خط خورد. ستاره استقلال که با امید حضور در جام جهانی به این تیم بازگشته بود در دو بازی تدارکاتی تیم ملی برابر سنگال و اروگوئه حضور نخواهد داشت و به این ترتیب احتمالا کی روش او را به جام جهانی هم نخواهد برد.

سرمربی پرتغالی در سالهای حضورش در تیم ملی نشان داده به بازیکنانی که قوای جسمانی بالایی دارند بیشتر اعتقاد دارد و با حضور بازیکنانی مانند آزمون، طارمی، انصاری فرد و حتی قلی زاده شانس حضور مهدی قایدی در جام جهانی به کمترین حد ممکن رسیده است.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.