آقای زاکانی با «برنامه برنامه» گفتن کشور اداره نمی‌شود!

رئیس جمهور فقید در آخر اردیبشهت ۱۴۰۲ ، از دنیا رفت، زاکانی ۱۲ خرداد کاندیدای ریاست جمهوری شد و یک هفته بعد توئیت کرد که برنامه جامعی برای اداره کشور دارد!

عصر ایران نوشت: جناب علیرضا زاکانی، شهردار تهران در شبکه فیلتر شده ایکس ، توئیت کرده «با اتکا به “سوابق، کارنامه و برنامه‌ ای جامع”، به کسب آرای مردم عزیزمان امیدوارم.»

رئیس جمهور فقید در آخر اردیبشهت ۱۴۰۲ ، از دنیا رفت، زاکانی د ر ۱۲ خرداد کاندیدای ریاست جمهوری شد و یک هفته بعد این توئیت را نوشت.

سوابق و کارنامه اش که مشخص است و نیازی به گفتن نیست! ولی چگونه جناب ایشان بعد از سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور که همه درگیر عزاداری بودند و خود شهردار هم درگیر امور شهرداری بود و برای کاندیداتوری هم مرخصی نگرفته بود، توانسته است به این سرعت، برنامه اداره کشور را بنویسید؟ آن هم از نوع “جامع” اش؟! آیا زودپز برنامه جامع نویسی به بازار آمده یا به جناب چت جی پی تی گفته است تا من این توئیت را می نویسم تو هم یک برنامه جامع برایم آماده کن!

شاید بگوید که هنوز برنامه دور قبل را دارد یا چون می خواسته سال بعد کاندیدا شود، از یک سال زودتر برنامه هایش را نوشته که آمده باشد و از این قبیل چیزها! در این صورت بد نیست همین امروز آن “برنامه جامع” را منتشر کند تا چشم “مردم عزیزمان” به برنامه او روشن شود و الّا هر گاه با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین شود، با برنامه برنامه گفتن هم کشور اداره می شود.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.