نظر عجیب سرمربی سابق منچستریونایتد درباره گرت بیل

سرمربی سابق منچستریونایتد از تلاش هایش برای جذب گرت بیل در تابستان ۲۰۱۳ حرف زد.

به گزارش کیوسک تایمز و به نقل از ورزش سه، گرت بیل ستاره ولزی تابستان امسال با یک قرارداد قرضی یک ساله از رئال مادرید راهی تاتنهام شد. او به باشگاه سابق خود برگشته و امیدوار است یک بار دیگر شادی در زمین فوتبال را تجربه کند. چیزی که زین الدین زیدان در رئال از او سلب کرده بود.

مصدومیت گرت بیل از ناحیه زانو که در تیم ملی ولز اتفاق افتاد، باعث دوری او از میادین به مدت یک ماه شده است.

بیل سال ۲۰۱۳ در حالی راهی رئال مادرید شد که از منچستریونایتد هم پیشنهاد داشت. رئال برای جذب او تا آخرین روز نقل و انتقالات صبر کرد تا در نهایت تاتنهام مجاب شد با دریافت ۱۰۱ میلیون یورو مجوز جدایی او را صادر کند.

دیوید مویس سرمربی وقت منچستریونایتد در مصاحبه جدید خود در مورد تلاشش برای جذب بیل در تابستان ۲۰۱۳ صحبت کرد.

او در این رابطه گفت:« تازه به جای سر الکس فرگوسن سرمربی یونایتد شده بودم و دوست داشتم گرت بیل اولین خریدم باشد ولی او تقریبا در مسیر انتقال به رئال مادرید قرار گرفته بود. حتی حاضر بودم او را بدزدم!

یونایتد پول بیشتری از رئال پیشنهاد داده بود ولی مشکل اینجا بود که رئال دستمزد بیشتری به بیل می داد. هر کاری نیاز بود انجام دادیم. حتی هلی کوپتری در محل تمرین حاضر بود تا برای عقد قرارداد او را به منچستر بیاورد و برگرداند. فکر می کردیم برای جذب بیل شانس داریم ولی او رئال را انتخاب کرده بود و فکر می کنم تصمیمش هم درست بود؛ چون توانست ۴ لیگ قهرمانان با این تیم کسب کند. او تا همین حالا هم دوران فوتبال درخشانی داشته است.»

دیگر مطالب

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.