استفاده از واتساپ در صورت خاموش بودن گوشی

نوآوری جدید سازندگان واتساپ، این امکان را به شما می‌دهد تا در هنگام خاموش بودن تلفن همراهتان با رایانه از واتساپ استفاده کنید.

واتساپ پیام رسانی است که به دلیل ویژگی‌های مهم مانند تماس صوتی و تصویری و اشتراک‌گذاری مطالب همیشه مورد استفاده کاربران قرار گرفته است، اما این برنامه با اختلالاتی آشکار مانند امنیت کم و کلاهبرداری‌های زیاد نیز مواجه است که باعث بحث‌های جدی همیشگی و نارضایتی طرفداران این برنامه شده است.

خبر خوب واتساپ به طرفداران این برنامه

برخی از سازندگان واتساپ در صدد آن هستند تا با ایده خود پلتفرم را مدیریت کرده و هرچه زودتر عملکرد‌ها را شخصی سازی کنند تا  رضایت طرفداران این برنامه را جلب کنند. بر اساس نوآوری جدید سازندگان واتساپ، این برنامه به طرفداران خود امکان می‌دهد تا در صورت خاموش شدن گوشی هوشمندشان از رایانه استفاده کرده و مطالب خود را به اشتراک بگذارند.

واتساپ یک پیام‌رسان فوری برای تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS است. همچنین این برنامه قابلیت خواندن و فرستادن پرونده‌هایی همچون برنامه  پی‌دی‌اف، نگاره، آوا و ویدئو را دارد.

شایان ذکر است در ژانویه ۲۰۱۶، واتساپ اعلام کرد که برای همیشه رایگان خواهد بود. پیش از آن این پیام‌رسان تنها سال اول رایگان بود و پس از آن در آمریکا باید با پرداخت ۹۹ دلار استفاده می‌شد. همچنین مدیر واتساپ در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ اعلام کرد که همه پیام‌ها و تماس‌های این برنامه به صورت کامل رمزنگاری می‌شوند. گفتنی است، واتساپ و نرم‌افزار‌های شبیه به آن امروزه با گسترش اینترنت همراه، جایگزینی مناسب برای پیامک یا پیام‌های متنی کلاسیک شده‌اند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.