ازدواج شرک و فیونای واقعی

یک زن و مرد انگلیسی در اقدامی عجیب خود را به شکل شرک و فیونا، چهره های معروف یک کارتون معروف در آوردند و با هم ازدواج کردند.

ناتان مرد ۳۹ ساله و همسرش آماندا گپبز ۴۴ ساله زوج انگلیسی به جای پوشیدن لباس مخصوص عروس و داماد خود را همچون شخصیت های کارتونی درآورند و از مهمانان خود نیز خواسته بودند در این عروسی با لباس و قیافه های عجیب و غریب شرکت کنند.

آماندا در این باره می گوید:از زمانی که با یکدیگر آشنا شده ایم حدود هشت سال می گذرد و طی این هشت سال بارها راجع به روز جشن عروسی و نوع برگزاری آن با یکدیگر صحبت کرده بودیم. من و ناتان دوست داشتیم جشن ازدواجمان شکل خاص و متفاوتی داشته باشد و در این کار نیز موفق شدیم. چند بار خواستیم ازدواج کنیم اما متوجه شدیم ناتان به سرطان مبتلا شده است، این موضوع قلبمان را شکست اما در تصمیم خود جدی بودیم به همین خاطر در نهایت با هم ازدواج کردیم.

ناتان در این باره می گوید:هدف ما از این کار بالا بردن آگاهی مردم از این بیماری است. ما قصد داشتیم با برگزاری این جشن پول های جمع شده عروسی مان را به بیماران مبتلا به سرطان و حمایت از آنها اختصاص بدهیم، من و آماندا آرزو داریم تحقیقات بیشتری در رابطه با سرطان انجام شود تا روش های درمانی بهتری را برای مقابله با این بیماری در نظر بگیرند. ضمناً چنین ازدواجی می تواند شادی و امید برای دیگر بیماران سرطانی به وجود آورد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.