سعید معروف: برای آخرین بار در ایران بازی می‌کنم

کاپیتان تیم پیکان اعلام کرد که حضور او در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا آخرین تورنمت او در ایران است.

سعید معروف در نشست خبری پس از بازی پیکان و گاز جنوب با اشاره به لژیونرهایی که به تیمشان اضافه شده‌اند، گفت: شروع سختی داشتیم. بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شده‌اند که باید چند روزی دور هم بازی کنیم تابه شرایط ایده آل و خوب برسیم.

وی با بیان این که شروع خوبی با پیروزی برابر گاز جنوب داشتند، اظهار کرد: مجموعه ایران خودرو با جذب بازیکنان شناخته شده خارجی با توجه به اهمیت مسابقات توانسته تب والیبال را دوباره در ایران بالا ببرد.

کاپیتان تیم پیکان افزود: خیلی از مردم پیگیر این دوره از رقابت‌های باشگاه‌های آسیا هستند و این موضوع را باید به فال نیک بگیریم. این رقابت‌ها موجب افزایش انگیزه در بسیاری از بازیکنان و جوان‌ها و البته مردمی شده است که به خاطر کرونا چند سالی از والیبال به دور بودند.

معروف با تاکید بر این که آخرین باری است که در مسابقات در ایران شرکت می‌کند، تصریح کرد: با توجه به افزوده شدن بازیکنان خارجی و شور و هیجان مردم خاطرات لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برایم زنده شد و باعث خوشحالی‌ام بود که توانستم در این مسابقات بازی کنم.

وی در خصوص حسش از بازی در کنار ستاره‌های والیبال دنیا گفت: برای همه سوال بود که این بازیکنان چطور در این مسابقات حضور یافته‌اند و حتی خود ما هم باور نمی کردیم و برایمان اتفاق عجیبی است که ستاره های دنیا که والیبال را خوب می فهمند در کنار ما بازی کنند و چه افتخاری از این بالاتر که با ستاره های کلاس جهانی بازی کنیم.

معروف در ادامه تصریح کرد: این بازیکنان لیگ پیکان بودند که کمک کردند تیم پیکان در این مسابقات حضور داشته باشد و امیدواریم با حضور خود خاطره خوبی برایشان به جای بگذاریم. وظیفه ما بازی کردن است و امیدوارم شرایطی فراهم شود که تماشاگران بیشتری در دیدار نیمه نهایی و فینال حضور داشته باشند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.