خرید جدید پرسپولیس: اکثر تیم‌ها مرا می‌خواستند!

بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ملی نظراتی دارد و باید خودم را به آن نظرات نزدیک کنم.

دانیال اسماعیلی‌فر پس از عقد قرارداد رسمی با پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر مذاکره‌ای با پرسپولیس داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که دو سال با هم همکاری کنیم. امیدوارم در آینده اتفاقات سال‌های گذشته پرسپولیس تکرار شود و بتوانیم برای هواداران افتخارآفرین باشیم.

وی در واکنش به این موضوع که چقدر امیدوار است با حضور در پرسپولیس دوباره به تیم ملی دعوت شود، گفت: به هر حال در سپاهان هم باید از لحاظ فنی خودم را بالا می‌آوردم و در پرسپولیس هم همین شرایط است. سرمربی تیم ملی نظراتی دارد و باید خودم را به آن نظرات نزدیک کنم؛ وگرنه اگر در بارسلونا هم بازی کنم، اما از نظرات سرمربی دور باشم به تیم ملی دعوت نمی‌شوم. سعی می‌کنم آن چیزی که کادر فنی پرسپولیس و کادر فنی تیم ملی می‌خواهد نزدیک به هم باشد تا من هم به اهدافم برسم.

بازیکن جدید پرسپولیس درباره اینکه آیا با گل‌محمدی صحبتی داشته است، تصریح کرد: امروز یک صحبت کوتاه در مورد شرایط تیم و چیزهایی که برای آینده مدنظر است، انجام دادیم.

اسماعیلی‌فر در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا این موضوع صحت دارد که او مدیر برنامه‌هایش را برای حضور در پرسپولیس تغییر داده است، یادآور شد: برای آمدن به پرسپولیس مدیربرنامه‌های خودم را عوض نکردم. این اتفاق یک سال پیش افتاد. البته این سؤال را باید از بازیکنی بپرسید که هیچ پیشنهادی نداشته باشد. من را اکثر تیم‌های ایران می‌خواستند و خواسته خودم بود که به پرسپولیس بیایم.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.