توصیه مهران احمدی به نجمه جودکی: به تلویزیون برگرد!

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» با حضور نجمه جودکی حاشیه‌ساز برگزار شد.

به نقل از جماران، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده شب گذشته ۱۳ تیر با حضور عوامل فیلم، بازیگران و اهالی رسانه برگزار شد.

اجرای این برنامه را نجمه جودکی و باک نوری بر عهده داشتند و در بخش اول این برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بازیگران و سازندگان فیلم قدردانی شد.

نجمه جودکی در این بخش اعلام کرد که حدود ۹ ماه است که برای همیشه از اجرا در تلویزیون خداحافظی کرده‌ام، به سینما سلام کردم و جهان سینما برای من بسیار زیباست.

مهران احمدی نیز در پاسخ به نجمه جودکی به شوخی گفت: ما در حال خداحافظی از سینما هستیم، به شما توصیه می‌کنم که به تلویزیون برگردید زیرا سینما هیچ چیزی ندارد و اگر خواستید می‌توانم سفارش شما را به مدیران تلویزیون کنم.

در بخش دیگر این مراسم با پخش کلیپی با حضور حجت قاسم‌زاده اصل از جمشید هاشم‌پور به پاس بیش از ۴۰ سال تلاش در سینمای ایران با اهدای هدایایی تجلیل شد.

سپس جمشید هاشم پور نیز با تشکر از تماشاگران گفت: از اینکه تماشاگران در این دوران رکود سینما برای تماشای فیلم به سینما می‌آیند، بسیار سپاسگزارم.

حجت قاسم زاده نیز بیان کرد: همکاری با جمشید هاشم پور یک تجربه خوب و یکی از بخش‌های شیرین این مراسم بود.

در این مراسم هنرمندانی همچون مصطفی زمانی، همایون ارشادی، بهاره افشاری، نیلوفر کوخانی، مهران احمدی، رحمان سیفی آزاد، ندا قاسمی، هلیا امامی، ایمان صفا، حضور داشتند.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.