استقلال سه گل زد، همانقدر هم نزد!

دیدار تیم های استقلال و نساجی از هفته ششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با برتری ۳ بر یک به نفع شاگردان ساپینتو تمام شد.

از هفته شش ملی کبرتر ایران, استقلال و نساجی از ساعت ۱۷:۳۰ در حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود آبی‌پوشان خاتمه یافت.

استقلال ۳ – نساجی یک

گل‌ها: پیمان بابایی در دقیقه ۴ و کوین یامگا (پنالتی) در دقیقه ۴۴ و محمد محبی در دقیقه ۵۰ برای استقلال و ایوب کلانتری (پنالتی) در دقیقه ۸۲ برای نساجی.

امتیاز

استقلال: ۶ بازی، ۱۱ امتیاز – رده دوم

نساجی: ۶ بازی، ۶ امتیاز – رده نهم

کارت زرد: ریکاردو ساپینتو (سرمربی)، پیمان بابایی، محمد محبی و روزبه چشمی از استقلال و حمید مطهری (سرمربی) و سعید غلامعلی بیگی از نساجی

کارت قرمز: امیر مهدی جانملکی (۴۸) از نساجی

ترکیب استقلال: حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور (سعید مهری)، روزبه چشمی (سجاد شهباززاده)، آرش رضاوند، مهدی قایدی (زبیر نیک‌نفس)، محمد محبی (صالح حردانی)، پیمان بابایی (رضا میرزایی).

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، سیدعلیرضا ابراهیمی، امیرمهدی جانملکی، سعید بیگی، صابر حردانی (متین کریم‌زاده)، اکبر صادقی (محمد شریفی)، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی (حسین زامهران)، علی شجاعی (محمدمهدی نظری)، رضا جعفری، کریم اسلامی (آداما نیان).

موقعیتهای خطرناک

در دقیقه سه پیمان بابایی در داخل محوطه جریمه نساجی سرنگون شد که همرنگ، داور مسابقه این برخورد را تمارض مهاجم استقلال تشخیص داد و او را با کارت زرد جریمه کرد.

گل: تلاش پیمان بابایی برای گشودن دروازه حقیقی نتیجه داد و او در دقیقه چهارم روی اشتباه علیرضا ابراهیمی، پاسخ رضاوند را دریافت کرد و با عبور از حقیقی، گل اول را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۲ کوین یامگا وارد محوطه جریمه نساجی شد و پاس رو به عقب این بازیکن در اختیار شهباززاده قرار گرفت که شوت این مهاجم در دو مرتبه متوالی به خط دفاعی نساجی برخورد کرد و دفع شد.

گل: در دقیقه ۴۳ علیرضا شجاعی روی ضربه کرنر توپ را لمس کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. کوین یامگا این پنالتی را برخلاف جهت حرکت دروازه‌بان تبدیل به گل دوم استقلال کرد.

در دقیقه ۴۵ استقلال صاحب ضد حمله خطرناکی شد که این بار مدافعان نساجی این بازیکن را در دهانه محوطه جریمه سرنگون کردند.

بعد از اخراج جانملکی از نساجی، ضربه ایستگاهی استقلال در مقابل محوطه شش قدم به کوین یامگا رسید که شوت او از چند قدمی دروازه نساجی دقیق نبود و به بیرون رفت.

گل: در دقیقه ۵۰، حرکت مهدی قایدی از جناح راست زمین نساجی با ارسال او با داخل محوطه جریمه این تیم همراه شد و محبی با یک ضرب توپ را وارد دروازه نساجی کرد.

در دقیقه ۶۲ آرش رضاوند پا به توپ وارد محوطه جریمه حریف شد و شوت او به دیرک دروازه حقیقی خورد و به بیرون رفت. دو دقیقه بعد کار ترکیبی استقلالی ها به جعفر سلمانی ختم شد که ضربه این بازیکن را حقیقی با پا دفع کرد و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه ۶۷ سجاد شهباززاده در زمین نساجی پا به توپ شد و خود را مقابل محوطه جریمه حریف رساند اما شوت او کم جان بود و از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۰ ضربه ایستگاهی استقلال به داخل محوطه جریمه نساجی با ضربه سر سعید مهری همراه شد که حقیقی به خوبی رد توپ را گرفت.

در دقیقه ۷۳ شهباززاده باز هم صاحب فرصت گلزنی شد که مدافع نساجی در آخرین لحظه توپ را از او ربود.

گل: در دقیقه ۸۰، پاس اشتباه حسینی به عارف غلامی نرسید و این بازیکن روی مهاجم نساجی مرتکب خطای پنالتی شد. در دقیقه ۸۲ ایوب کلانتری توپ را به کنج دروازه استقلال فرستاد و اختلاف به دو گل رسید.

در دقیقه ۸۶ رضا میرزایی از مقابل محوطه جریمه نساجی شوت زد که ضربه سنگین او با اختلاف اندک از بالای دروازه حقیقی به بیرون رفت.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.