دردسر تابعیت کانادا دو دختر وزیر پیشنهادی رئیسی؛ اگر فرزند رفت، پدر هم برود؟

یک نماینده مجلس درباره تاثیر تابعیت کانادا دو دختر وزیر پیشنهادی کار و تاثیر در رای اعتماد مجلس گفت: یازی به نظر مجلس نیست؛ این سوال را باید از خود هیات دولت پرسید. چراکه آقای رئیس جمهور گفتند که «اگر فرزند رفت، پدر هم برود».

عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که تابعیت کانادا داشتن فرزندان محمد مهدی زاهدی وفا، گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت کار ، تاثیری بر آرای نمایندگان دارد یا خیر، گفت: نیازی به نظر مجلس نیست؛ این سوال را باید از خود هیات دولت پرسید. چراکه آقای رئیس جمهور گفتند که «اگر فرزند رفت، پدر هم برود».

به نقل از تابناک، الهویردی دهقانی ادامه داد: «با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی دولت برای این وزارتخانه بعد از رفتن نماینده‌ها به حوزه انتخابیه علنی شد، رسما فرصت بررسی در کمیسیون‌های مجلس نبوده است. یک عده از دوستان شناختی داشتند و اظهار نظراتی شد. با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر تعاملاتی که بین نمایندگان و آقای زاهدی وفا در زمان سرپرستی وزارت‌خانه ارائه شده است و همکاران اظهار نظراتی داشتند، به نظر می‌آید که به مشکل بربخورند.

نماینده  مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی (آذربایجان شرقی) افزود : همچنین تابعیت دو فرزند ایشان هم به این مشکل اضافه می‌شود. از طرف دیگر هم آقای رئیس جمهور گفته‌اند اگر فرزند رفت پدر هم برود، جای تامل دارد و فکر می‌کنم که در این صورت خود آقای رئیسی هم تجدید نظر کند. »

گفتنی است ،دکتر الهویردی دهقانی ، عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، رئیس کمیته معدن و صنایع معدنی کمسیون مذکور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشد.

دیگر مطالب
ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.